1. Zespół Szkół Technicznych im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Grudziądzu - Grudziądz


Nazwa robota:Gryf
Opiekun zespołu:Marcin Jabłoński
Członkowie zespołu:Arkadiusz Czyściecki



2. Zespół Szkół Technicznych im. Jana i Jędrzeja Śnadeckich w Grudziądzu - Grudziądz


Nazwa robota:QuietKiller
Opiekun zespołu:Marcin Jabłoński
Członkowie zespołu:Arkadiusz Czyściecki, Bartosz Czyściecki



3. Zespół Szkół Technicznych w Grudziądzu - Grudziądz


Nazwa robota:FRED
Opiekun zespołu:Marcin Jabłoński
Członkowie zespołu:Radosław Ciernicki



4. Zespół Szkół Technicznych im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Grudziądzu - Grudziądz


Nazwa robota:GoldTruck
Opiekun zespołu:Marcin Jabłoński
Członkowie zespołu:Sebastian Plizga



5. Zespół Szkół Technicznych im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich - Grudziądz


Nazwa robota:MIDAS
Opiekun zespołu:Marcin Jabłoński
Członkowie zespołu:Tomasz Szyplewski



6. Zespół Szkół Technicznych - Grudziądz


Nazwa robota:Biedronka
Opiekun zespołu:Tomasz Aniołowski
Członkowie zespołu:Przemysław Szymański, Maciej Skibowski, Damian Szczeciński



7. Zespół Szkół Technicznych - Grudziądz


Nazwa robota:Ladybird
Opiekun zespołu:Tomasz Aniołowski
Członkowie zespołu:Sebastian Kubacki, Roksana Grudzińska



8. Zespół Szkół Technicznych - Grudziądz


Nazwa robota:HULK
Opiekun zespołu:Sławomir Thom
Członkowie zespołu:Patryk Ochendal, Dawid Kwiatkowski



9. Zespół Szkół Technicznych im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich - Grudziądz - Grudziądz


Nazwa robota:StellON
Opiekun zespołu:Marcin Jabłoński
Członkowie zespołu:Julia Mieczyńska, Mateusz Bielecki, Radosław Ciernicki



10. Zespół Szkół Technicznych - Grudziądz


Nazwa robota:Maj00r
Opiekun zespołu:Marcin Jabłoński
Członkowie zespołu:Sebastian Kania, Jakub Szałkowski, Mateusz Adamczyk



11. Zespół Szkół Technicznych - Grudziądz


Nazwa robota:Dzika Andżelika
Opiekun zespołu:Tomasz Aniołowski
Członkowie zespołu:Korneliusz Lewicki, Maciej Kowalski, Łukasz Ringwelski, Kamil Zięta



12. Zespół Szkół nr 2 im. A. Mickiewicza - Chełmno


Nazwa robota:Mariusz Wielki
Opiekun zespołu:Mariusz Szymański
Członkowie zespołu:Bartosz Grabowski, Dawid Buchholz, Dawid Domżalski, Michał Westfalewski



13. Zespół Szkół Technicznych - Grudziądz


Nazwa robota:Morświn
Opiekun zespołu:Marcin Jabłoński
Członkowie zespołu:Kacper Skupiński



14. Zespół Szkół Technicznych - Grudziądz


Nazwa robota:Złomek
Opiekun zespołu:Marcin Jabłoński
Członkowie zespołu:Kacper Skupiński, Julia Dudalska



15. Zespół Szkół Technicznych - Grudziądz


Nazwa robota:SzeryLady
Opiekun zespołu:Tomasz Aniołowski
Członkowie zespołu:Przemysław Szymański



16. Zespół Szkół nr 2 im. A. Mickiewicza - Chełmno


Nazwa robota:Team DeliQfent
Opiekun zespołu:Mariusz Szymański
Członkowie zespołu:Łukasz Drózd, Szymon Rybarczyk, Karol Phan



17. Zespół Szkół nr 2 im. A. Mickiewicza - Chełmno


Nazwa robota:Łamacz Herezji v13
Opiekun zespołu:Mariusz Szymański
Członkowie zespołu:Kacper Lewandowski, Dawid Karaś



18. Zespół Szkół nr 2 im. A. Mickiewicza - Chełmno


Nazwa robota:Pzkpfw Tiger III
Opiekun zespołu:Mariusz Szymański
Członkowie zespołu:Kajetan Lewandowski, Cezary Maciejewski



19. Gimnazjum nr 53 - Bydgoszcz


Nazwa robota:Magiczny Maciej 69
Opiekun zespołu:Marcin Maćkiewicz
Członkowie zespołu:Dawid Stanek, Maciej Pankau, Igor Zabłocki



20. Zespół Szkół Technicznych im Jana i Jędrzeja Śniadeckich - Grudziądz


Nazwa robota:Oblivion
Opiekun zespołu:Marcin Jabłoński
Członkowie zespołu:Mikołaj Krzepicki, Stanisław Piątkowski



21. Zespół Szkół Technicznych - Grudziądz


Nazwa robota:CAT FTL 2.0.1.9.
Opiekun zespołu:Marcin Jabłoński
Członkowie zespołu:Daniel Gajos, Wojciech Kołodziejczyk, Mikołaj Pawlikowski, Grzegorz Pawlos



22. 2 LO im.Mikołaja Kopernika - Bydgoszcz


Nazwa robota:Zuzumoto
Opiekun zespołu:Krzysztof Kośmiński
Członkowie zespołu:Joanna Szopieraj, Natalia Januszewska, Julia Satel, Piotr Zaćmiński



23. Zespół Szkół nr 1 im. Czesław Lissowskiego w Rypinie - Rypin


Nazwa robota:Atom
Opiekun zespołu:Monika Westfal
Członkowie zespołu:Kacper Żuchowski, Dominik Cyrankowski



24. Zespół Szkół Technicznych im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Grudziądzu - Grudziądz


Nazwa robota:Mechatron
Opiekun zespołu:Marcin Jabłoński
Członkowie zespołu:Dawid Ziółkowski, Bartosz Głowacki



25. Katolickie Liceum Księży pallotynow - Chełmno


Nazwa robota:Baby Jesus
Opiekun zespołu:Tomasz Sitek
Członkowie zespołu:Mateusz Emmert, Hubert Gasin, David Rostek, Aleksander Kulewski



26. Katolickie liceum księzy Pallotynów - Chełmno


Nazwa robota:Ostry
Opiekun zespołu:Łukasz Zielinski
Członkowie zespołu:Michał Kalinowski, Konrad Pawelec



27. Zespół Szkół Technicznych - Grudziądz


Nazwa robota:Wohnungsgenossenschaft
Opiekun zespołu:Sławomir Thom
Członkowie zespołu:Natalia Thom, Natalia Krywald, Aleks Dudalski



28. Zespół Szkół nr 1 im. Czesław Lissowskiego w Rypinie - Rypin


Nazwa robota:Thomas The Evil Russian Train
Opiekun zespołu:Monika Westfal
Członkowie zespołu:Tymoteusz Skrzyński



29. Zespół Szkół nr 1 im. Czesław Lissowskiego w Rypinie - Rypin


Nazwa robota:The Winner
Opiekun zespołu:Monika Westfal
Członkowie zespołu:Paweł Talkiewicz



30. Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego - Bydgoszcz


Nazwa robota:Skids
Opiekun zespołu:Piotr Maćkowski
Członkowie zespołu:Kamil Nowak



31. Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego - Bydgoszcz


Nazwa robota:Karpieńczyk pręgowany
Opiekun zespołu:Piotr Maćkowski
Członkowie zespołu:Kamil Nowak



32. Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego - Bydgoszcz


Nazwa robota:Jetfire
Opiekun zespołu:Piotr Maćkowski
Członkowie zespołu:Kamil Nowak



33. Zespół Szkół Mechanicznych Nr 1 - Bydgoszcz


Nazwa robota:Robot 2D
Opiekun zespołu:Jakub Tomczewski
Członkowie zespołu:Natalia Kozłowska, Jakub Chodór



34. Zespół Szkół Mechanicznych Nr 1 - Bydgoszcz


Nazwa robota:CartMan
Opiekun zespołu:Jakub Tomczewski
Członkowie zespołu:Adrian Klepacz, Kacper Włodarczyk



35. Zespół Szkół Mechanicznych Nr 1 - Bydgoszcz


Nazwa robota:Gwiazda Czerwona
Opiekun zespołu:Jakub Tomczewski
Członkowie zespołu:Mateusz Michniacki, Patryk Sikorski, Wiktor Wesołowski



36. Zespół Szkół Mechanicznych Nr 1 - Bydgoszcz


Nazwa robota:Jagdgeschwader
Opiekun zespołu:Jakub Tomczewski
Członkowie zespołu:Remigiusz Pinkowski, Cezary Tytko



37. Zespół Szkół Mechanicznych Nr 1 - Bydgoszcz


Nazwa robota:Świrek Tomek
Opiekun zespołu:Jakub Tomczewski
Członkowie zespołu:Dawid Kulik



38. Zespół Szkół Mechanicznych Nr 1 - Bydgoszcz


Nazwa robota:IronMan
Opiekun zespołu:Jakub Tomczewski
Członkowie zespołu:Kacper Muzolf, Jakub Wańkowski, Patryk Witkowski



39. Zespół Szkół Technicznych im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich - Grudziądz


Nazwa robota:Nemo 4
Opiekun zespołu:Marcin Jabłoński
Członkowie zespołu:Artur Będziechowski



40. Zespół Szkół Spożywczych - Bydgoszcz


Nazwa robota:JD Machine
Opiekun zespołu:Damian Kucharko
Członkowie zespołu:Kamil Kukiełczyński, Kamil Żółtek, Hubert Szulc, Piotr Kucharczuk , Oliver Sznajder, Patryk Kasprzak



41. Zespół Szkół Elektrycznych Nr 2 im. Ks. Piotra Wawrzyniaka w Poznaniu - Poznań


Nazwa robota:Alubot
Opiekun zespołu:Piotr Wełnitz
Członkowie zespołu:Adam Woźniak, Stanisław Ratajczak



42. Szkoła Podstawowa w Osielsku - Osielsko


Nazwa robota:Orion
Opiekun zespołu:Damian Kucharko
Członkowie zespołu:Piotr Kostrzewski, Franek Zieliński, Jagoda Chrzanowska, Nina Jasiek, Maria Dębczyńska, Kacper Golik



43. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 w Bydgoszczy - Bydgoszcz


Nazwa robota:Opportunity
Opiekun zespołu:Krzysztof Hyżyk
Członkowie zespołu:Maria Waligórska, Konrad Drozd, Hubert Tronowski



44. Zespół Szkół Technicznych im. J.J. Śniadeckich w Grudziądzu - Grudziądz


Nazwa robota:Plombasek
Opiekun zespołu:Marcin Jabłoński
Członkowie zespołu:Paweł Szewa, Kamil Łopatowski, Jan Kruczkowski, Jan Kempski, Natan Kucharzewski, Jakub Eckman



45. Technikum nr 7 w Zespole Szkół im. inż. Stanisława Wysockiego d. "Kolejówka" - Warszawa


Nazwa robota:T-5000
Opiekun zespołu:Anna Imiołek
Członkowie zespołu:Jan Grzybek, Grzegorz Malec



46. Zespół Szkół Elektrycznych we Włocławku - Włocławek


Nazwa robota:VIRTUAL WARRIOR
Opiekun zespołu:Jarosław Dąbrowski
Członkowie zespołu:Arkadiusz Taglewski



47. IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Toruniu - Toruń


Nazwa robota:CałkaBot 2.0
Opiekun zespołu:Andrzej Gac
Członkowie zespołu:Jakub Delicat, Jakub Kuziemski



48. 2 LO im.Mikołaja Kopernika - Bydgoszcz


Nazwa robota:Centaur
Opiekun zespołu:Krzysztof Kośmiński
Członkowie zespołu:Tymoteusz Prud, Cyprian Lewandowski



49. Zespół Szkół Elektrycznych Nr 2 im. Ks. Piotra Wawrzyniaka w Poznaniu - Poznań


Nazwa robota:Kochaś
Opiekun zespołu:Piotr Wełnitz
Członkowie zespołu:Mateusz Michalik



50. Zespół Szkół Elektrycznych Nr 2 im. Ks. Piotra Wawrzyniaka w Poznaniu - Poznań


Nazwa robota:Szczerbek
Opiekun zespołu:Piotr Wełnitz
Członkowie zespołu:Mateusz Piątkowski



51. Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych - Toruń


Nazwa robota:Boper
Opiekun zespołu:Kamil Wyrąbkiewicz
Członkowie zespołu:Adrian Chwal



52. Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych - Toruń


Nazwa robota:Wangster
Opiekun zespołu:Kamil Wyrąbkiewicz
Członkowie zespołu:Adrian Chwal



53. Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych - Toruń


Nazwa robota:Purzyn
Opiekun zespołu:Kamil Wyrąbkiewicz
Członkowie zespołu:Janek Purzycki



54. Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych - Toruń


Nazwa robota:Vincent Vega
Opiekun zespołu:Kamil Wyrąbkiewicz
Członkowie zespołu:Jan Kosatka, Michał Kosatka, Szymon Wołowski



55. Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych - Toruń


Nazwa robota:Mkbewe
Opiekun zespołu:Kamil Wyrąbkiewicz
Członkowie zespołu:Stanisław Sak



56. Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych - Toruń


Nazwa robota:Orion
Opiekun zespołu:Kamil Wyrąbkiewicz
Członkowie zespołu:Jan Napieralski



57. Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych - Toruń


Nazwa robota:Banshee
Opiekun zespołu:Kamil Wyrąbkiewicz
Członkowie zespołu:Michał Matuszewski, Paweł Stadnicki



58. Zespół Szkół Technicznych im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich - Grudziądz


Nazwa robota:Nemo 4.2
Opiekun zespołu:Marcin Jabłoński
Członkowie zespołu:Jan Sobiecki



59. Szkoła Podstawowa w Osielsku - Osielsko


Nazwa robota:Gajasoinator
Opiekun zespołu:Adam Wieraszka
Członkowie zespołu:Wiktor Siegmiller



60. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Świeciu - Świecie


Nazwa robota:Yamato
Opiekun zespołu:Magdalena Smalcerz
Członkowie zespołu:Mikołaj Zieliński



61. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Świeciu - Świecie


Nazwa robota:Konstantynopolitańczykowianeczka
Opiekun zespołu:Magdalena Smalcerz
Członkowie zespołu:Sebastian Lipiec



62. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Świeciu - Świecie


Nazwa robota:Pardąsik ALFonsik
Opiekun zespołu:Magdalena Smalcerz
Członkowie zespołu:Waldemar Harder, Kacper Samrowski, Szymon Stusiński



63. III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Bydgoszczy - Bydgoszcz


Nazwa robota:Wściekły Kaszalot
Opiekun zespołu:Janusz Białowąs
Członkowie zespołu:Michał Kaczor, Krzysztof Weber, Janusz Rogosz



64. Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy im. dr. Juliana Gerpe w Łabiszynie - Łabiszyn


Nazwa robota:Libbot
Opiekun zespołu:Mateusz Błaszkiewicz
Członkowie zespołu:Hanna Pierzchalska, Kacper Szwarc, Mikołaj Rzeszutek



65. Zespół Szkół Samochodowych - Bydgoszcz


Nazwa robota:Tico w gazie
Opiekun zespołu:Łukasz Zgórski
Członkowie zespołu:Miłosz Mrówczyński , Cezary Nagórski , Jan Piasecki



66. Zespół Szkół Samochdowych - Bydgoszcz


Nazwa robota:Audi w LPidzi
Opiekun zespołu:Łukasz Zgórski
Członkowie zespołu:Błażej Weyna, Juliusz Żakowski , Hubert Szatkowski



67. Zespół Szkół Samochdowych - Bydgoszcz


Nazwa robota:Jeep Willys
Opiekun zespołu:Łukasz Zgórski
Członkowie zespołu:Marcel Polkowski , Marko Tabula , Konrad Tobała



68. Zespół Szkół Samochdowych - Bydgoszcz


Nazwa robota:Passat TDI
Opiekun zespołu:Łukasz Zgórski
Członkowie zespołu:Mateusz Trawczyński , Krzysztof Polarczyk , Julian Jodkowski



69. Zespół Szkół Samochdowych - Bydgoszcz


Nazwa robota:Spalona panewka
Opiekun zespołu:Łukasz Zgórski
Członkowie zespołu:Łukasz Formela , Urs Kaczmarek , Dawid Glinkowski



70. Zespół Szkół Samochdowych - Bydgoszcz


Nazwa robota:Hybryda z LPG
Opiekun zespołu:Łukasz Zgórski
Członkowie zespołu:Jakub Kardasz , Bartosz Kiełpikowski , Damian Łukasik



71. Zespół Szkół Samochdowych - Bydgoszcz


Nazwa robota:Fiesta TURBO
Opiekun zespołu:Łukasz Zgórski
Członkowie zespołu:Michał Czajkowski , Filip Domin, Mateusz Janowski



72. Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych - Toruń


Nazwa robota:Apache
Opiekun zespołu:Kamil Wyrąbkiewicz
Członkowie zespołu:Jakub Poumian



73. Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych - Toruń


Nazwa robota:Mateusz
Opiekun zespołu:Kamil Wyrąbkiewicz
Członkowie zespołu:Damian Matecki, Michał Grabowski, Mateusz Górniak



74. Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych - Toruń


Nazwa robota:Fox
Opiekun zespołu:Kamil Wyrąbkiewicz
Członkowie zespołu:Adam Kopczyński, Dawid Inczewski



75. Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych - Toruń


Nazwa robota:MechaKrab
Opiekun zespołu:Kamil Wyrąbkiewicz
Członkowie zespołu:Maciej Szaładziński, Filip Figurski



76. Zespół Szkół Samochodowych - Bydgoszcz


Nazwa robota:Samochodówka
Opiekun zespołu:Arkadiusz Konarzewski
Członkowie zespołu:Krzysztof Jakubczyk , Bartłomiej Płoszyński , Michał Nowak



77. Zespół Szkół Elektronicznych im. Wojska Polskiego - Bydgoszcz


Nazwa robota:TECK
Opiekun zespołu:Marcin Chabowski
Członkowie zespołu:Jakub Klimkowski



78. Zespół Szkół Mechanicznych Nr 1 - Bydgoszcz


Nazwa robota:Jo nasz
Opiekun zespołu:Jakub Tomczewski
Członkowie zespołu:Dawid Kulik



79. Zespół Szkół Elektrycznych we Włocławku - Włocławek


Nazwa robota:NIMO
Opiekun zespołu:Jarosław Dąbrowski
Członkowie zespołu:Michał Kaczmarek



80. Zespół Szkół Elektrycznych we Włocławku - Włocławek


Nazwa robota:LADY DOROTA
Opiekun zespołu:Jarosław Dąbrowski
Członkowie zespołu:Franciszek Rojewski, Kacper Skoniecki



81. Zespół Szkół Elektrycznych we Włocławku - Włocławek


Nazwa robota:SKORGOR
Opiekun zespołu:Jarosław Dąbrowski
Członkowie zespołu:Marcin Pryliński



82. Zespół Szkół Technicznych im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Grudziądzu - Grudziądz


Nazwa robota:CONCEPT
Opiekun zespołu:Artur Kalbarczyk
Członkowie zespołu:Jacek Plesiak



83. Technikum nr7 w Warszawie - Warszawa


Nazwa robota:Ten wygrał
Opiekun zespołu:Maciej Imiolek
Członkowie zespołu:Kacper Olszewski



84. Zespół Szkół Technicznych im. J. J. Śniadeckich w Grudziądzu - Grudziądz


Nazwa robota:Yoccasian
Opiekun zespołu:Marcin Jabłoński
Członkowie zespołu:Łukasz Nagorzycki



85. 2 LO im.Mikołaja Kopernika - Bydgoszcz


Nazwa robota:Eximo
Opiekun zespołu:Krzysztof Kośmiński
Członkowie zespołu:Barbara Grzegorzewska, Jakub Grabowicz, Ahmed Chazbijewicz, Łukasz Baszak



86. Zespół Szkół Technicznych - Grudziądz


Nazwa robota:Biedronkowy_zumbeispiel
Opiekun zespołu:Tomasz Aniołowski
Członkowie zespołu:Mariusz Bełwon



87. Zespół Szkół Technicznych - Grudziądz


Nazwa robota:Trudne sprawy
Opiekun zespołu:Tomasz Aniołowski
Członkowie zespołu:Bartek Faltynowski, Martyna Guzowska



88. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 w Bydgoszczy - Bydgoszcz


Nazwa robota:Shōsha
Opiekun zespołu:Zofia Olędzka
Członkowie zespołu:Zofia Wiącek, Katarzyna Róg, Bartosz Klafetka



89. Zespół Szkół Elektrycznych nr 2 Im. Ks. Piotra Wawrzyniaka - Poznań


Nazwa robota:Szumix
Opiekun zespołu:Piotr Wełnitz
Członkowie zespołu:Adam Rajek



90. Zespół Szkół Elektrycznych nr 2 im. Ks Piotra Wawrzyniaka - Poznań


Nazwa robota:Glutosław
Opiekun zespołu:Piotr Wełnitz
Członkowie zespołu:Łukasz Kasprzak



91. Zespół Szkół Technicznych im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Grudziądzu - Grudziądz


Nazwa robota:OMEN
Opiekun zespołu:Marcin Jabłoński
Członkowie zespołu:Maksymilian Marzec



92. Zespół Szkół Technicznych im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Grudziądzu - Grudziądz


Nazwa robota:BlyBot
Opiekun zespołu:Marcin Jabłoński
Członkowie zespołu:Mateusz Urbaniak



93. Technikum Nr 7 w Zespole Szkół im. inż. Stanisława Wysockiego d. "Kolejówka" - Warszawa


Nazwa robota:Tiger2000
Opiekun zespołu:Maciej Imiołek
Członkowie zespołu:Aleksander Szczepański , Mateusz Gutowski



94. Techników nr7 w Warszawie - Warszawa


Nazwa robota:Pietrek
Opiekun zespołu:Maciej Imiołek
Członkowie zespołu:Jakub grzesiak, Sławomir feliksiak



95. Zespół Szkół Elektrycznych we Włocławku - Włocławek


Nazwa robota:GHOST
Opiekun zespołu:Jarosław Dąbrowski
Członkowie zespołu:Sebastian Nowak



96. SP 359 ul. Promienista 12A - Warszawa


Nazwa robota:Ciastkobot 2.0
Opiekun zespołu:Maciej Imiołek
Członkowie zespołu:Olaf Imiołek, Oskar Imiołek



97. I Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kujawskiej - Włocławek


Nazwa robota:NANI?!
Opiekun zespołu:Urszula Leszek
Członkowie zespołu:Erwin Balcerak, Krzysztof Jan Leszek



98. Technikum Nr 7 w Zespole Szkół im. inż. Stanisława Wysockiego d. "Kolejówka" - Warszawa


Nazwa robota:Dr. Ongal
Opiekun zespołu:Anna Imiołek
Członkowie zespołu:Paweł Sufczyński, Maks Sumka



99. Zespół Szkolno - Przedszkolny w Rojewie Szkoła Podstawowa w Rojewie Filia w Liszkowie - Liszkowo


Nazwa robota:Trzy bobry
Opiekun zespołu:Krzysztof Kruszczyński
Członkowie zespołu:Gabriela Krawiec, Natalia Kucharska, Maksymilian Wojtarowicz, Szymon Skroś



100. Technikum nr 7 d. Kolejówka - Warszawa


Nazwa robota:Gofer
Opiekun zespołu:Maciej Imiołek
Członkowie zespołu:Daniel Gajda , Karol Wojtunik , Piotr Szubert



101. Szkoła Podstawowa w Osielsku - Osielsko


Nazwa robota:Jacek
Opiekun zespołu:Damian Kucharko
Członkowie zespołu:Filip Drużkowski, Sebastian Stachowicz



102. Szkoła Podstawowa w Osielsku - Osielsko


Nazwa robota:Fenoloftaleina
Opiekun zespołu:Damian Kucharko
Członkowie zespołu:Jakub Bawej



103. Technikum nr 5 - Toruń


Nazwa robota:Odyn
Opiekun zespołu:Andrzej Gac
Członkowie zespołu:Piotr Bojarski, Piotr Wójcik, Dawid Kiełkowski, Damian Wiśniewski



104. Szkoła Podstawowa w Osielsku - Osielsko


Nazwa robota:YOYOTANK
Opiekun zespołu:Adam Wieraszka
Członkowie zespołu:Tymoteusz Deptuła, Krzysztof Michałek



105. Szkoła Podstawowa w Osielsku - Osielsko


Nazwa robota:Glejak
Opiekun zespołu:Adam Wieraszka
Członkowie zespołu:Jakub Bawej



106. Zespół Szkół Technicznych - Grudziądz


Nazwa robota:Biedronka
Opiekun zespołu:Tomasz Aniołowski
Członkowie zespołu:Przemysław Szymański, Maciej Skibowski, Damian Szczeciński, Kamil Zięta



107. Zespół Szkół Technicznych - 1-7


Nazwa robota:Trudne sprawy
Opiekun zespołu:Tomasz Aniołowski
Członkowie zespołu:Bartek Faltynowski, Martyna Guzowska



108. Technikum Chłodniczo-Elektroniczne w Gdyni - Gdynia


Nazwa robota:Red dragon
Opiekun zespołu:Mirosław Iwanina
Członkowie zespołu:Michał Kępiński, Kacper Krzemiński